Koncertowy sobotni wieczór, czyli Afromental oraz Wanda i Banda na Dniach Turku i Gminy Turek

bandawanda

Zaczęło się od aktywnego, sportowego poranka, ale to do gwiazd muzyki należał sobotni wieczór w Turku. Nie zabrakło także atrakcji dla dużych i małych.

Na początku lat 80. ubiegłego wieku Wanda Kwietniewska opuściła grupę Lombard i rozpoczęła karierę z własnym zespołem - Wanda i Banda. Turkowska publiczność miała okazję wysłuchać największych przebojów takich, jak chociażby „Nie będę Julią” podczas wieczornego koncertu w ramach Dni Turku. Charyzmatyczna artystka porwała nie tylko tych, którzy doskonale pamiętają początku jej kariery muzycznej, ale też młodszą część widowni. Po pierwszym koncercie emocje nie opadły, bo na scenie pojawił się Afromental i potwierdził, że muzyka rzeczywiście łączy pokolenia. Znana i lubiana grupa sprawiła, że sobotni wieczór nabrał wyjątkowego charakteru i z całą pewnością mieszkańcy nie zapomną tej soboty jeszcze długo.

Atrakcji nie brakowało także poza sceną. Na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji przez całe sobotnie popołudnie i wieczór trwał bowiem festyn, podczas którego coś dla siebie mogli znaleźć zarówno ci młodsi, jak i starsi goście Dni Turku i gminy Turek.
 

 

Tuliszków: Siła jest w orkiestrach dętych, a smak ...
Wideo: Muzyczna gala na początek Dni Tuliszkowa

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 26 września 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.