Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Adrian Skopiński walczy o finał prestiżowego konkursu. Liczy na głosy internautów

Adrian Skopinski walczy o final prestiżowego konkursu
 
Pochodzący z Turku Adrian Skopiński walczy o wejście do finałowej ósemki w prestiżowym konkursie Davines Talent Green House. Z setki osób wybrano 64, które mają szansę sięgnięcia po najwyższe laury. Już za tydzień, 14 listopada Adrian zaprezentuje swój talent i rozpocznie się głosowanie na wagę finału. 
Pierwszy etap konkursu Davines Talent Green House zakończył się dla Adriana sukcesem. Spośród 1600 zgłoszeń wybrano setkę, która przeszła do kolejnego etapu – wśród nich jest również fryzjerski talent z Turku. Na starcie fryzjerzy mieli do przygotowania pracę na dowolny temat. Adrian zdecydował się na połączenie dwóch bardzo odmiennych klimatów. Połączył inspiracje elfami z fryzurami jakie popularne były w latach 80. i 90. To jak zestawienie postaci z „Władcy Pierścieni” oraz wykreowaną przez Ewę Kasprzyk postać pani Wolańskiej z kultowej komedii „Kogel Mogel”. Jego praca w zestawieniu z oryginalną urodą modelki dała piorunujący efekt, który został doceniony na świecie.
 
- Zadanie półfinałowe jest ciężkie. Bardzo trudne technicznie, bo trzeba scalić całą półroczną wiedzę. Przez sześć miesięcy mieliśmy sześć modułów, które kończyły się głównymi zadaniami ocenianymi następnie przez jurorów. Były to zadania począwszy od medytacji i równowagi po zasady facebooka czy instagrama oraz projektowania mody itp .Teraz musimy to scalić i stworzyć coś wyjątkowego - przewidzieć trendy przyszłości - wyjaśnia Adrian
 
 
Od soboty, 14 listopada codziennie o godz. 9.00 na profilu facebookowym Davines Education (https://www.facebook.com/Davineseducation) będą prezentowani kandydaci do finału oraz ich półfinałowe pracy. Adrian znalazł się w pierwszej grupie. Po prezentacji przez 24 godziny można będzie oddawać głosy na wybranego fryzjera. W ten sposób przyznane zostaną dwie „dzikie karty” będące przepustką do walki o zwycięstwo. 
Japońska elektrownia w Turku. Tajemnica listu inte...
Rozpoczęcie rozbudowy magazynu wysokiego składowan...

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - Karolina w piątek, 06 listopada 2020 17:38

Brawo !!! Przyszłość przed Tobą. Gratulacje

Brawo !!! Przyszłość przed Tobą. Gratulacje
Gość
niedziela, 16 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.