Adrian Skopiński wystąpił w „Śpiewajmy razem. All Together Now”

Adrian Skopiński

Fryzjer, którego pasją jest śpiewanie wystąpił w znanym programie „Śpiewajmy razem. All Together Now”. Adrian Skopiński tym razem sukcesu nie było, jednak jak powiedział jeden z jurorów najważniejsze, że wszyscy świetnie się bawili.

„Śpiewajmy razem. All Together Now” to program rozrywkowy, emitowany przez telewizję Polsat. Biorą w nim udział wokaliści, którzy prezentują swoje umiejętności przez 100- osobową komisją jurorską. Im więcej jurorów powstanie z krzeseł i zaśpiewa wraz z uczestnikiem, tym lepszy jest jego wynik. Jeden juror śpiewający z uczestnikiem daje jeden punkt. Najlepsi trafiają do TOP 3. Osoby, które zdobyły największą ilość punktów przechodzą do odcinka finałowego, a pozostała dwójka mierzy się w pojedynku. W finale udział bierze 14 wykonawców, którzy ponownie oceniani są przez jurorów. Zwycięzca otrzymuje czek o wartości 100 000 tys.zł.

Adrian Skopiński przed jurorami zaprezentował piosenkę Dawida Podsiadło „Trójkąty i kwadraty” Wraz z nim zaśpiewało 32 znanych artystów.

Jak powiedzieli oceniający Adrian wystąpił jako ostatni uczestnik, a to nie jest łatwe zadanie wyjść i dobrze zaśpiewać. Poprzeczka została wysoko podniesiona, jednak wszyscy świetnie się bawili.

Ostatecznie turkowianin musiał pożegnać się z programem. Jak sam powiedział mimo wyniku wstały najważniejsze dla niego osoby.
 
Dwie osoby potrącone na Uniejowskiej w Turku. Mężc...
Strażak Andrzej Nowinowski na Setce Komandosa

Podobne wpisy

 

Komentarze 2

Gość - Marek w środa, 20 marzec 2019 22:25

Czym się chwalić skoro chlopak wszedzie twierdzi że pochodzi z Poznania ???

Czym się chwalić skoro chlopak wszedzie twierdzi że pochodzi z Poznania ???
Gość - Oburzona w środa, 20 marzec 2019 22:07

Piszą że z Poznania czyżby wstydził się Turku?

Piszą że z Poznania czyżby wstydził się Turku?
Gość
wtorek, 26 maj 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.