Akademii Letnich Spotkań Artystycznych czas start

Akademii Letnich Spotkań Artystycznych

Rozpoczął się festiwal Akademii Letnich Spotkań Artystycznych. Dzisiaj, tj. 27 lipca mieszkańcy mieli okazję zobaczyć żywe posągi, a wśród nich Józefa Mehoffera, który wraz z przechodniami miło spędzał czas.

W ramach inicjatywy chętni wezmą udział w warsztatach kompozycji i aranżacji muzycznych, zajęciach tanecznych, wokalnych i teatralnych. Rzecz jasna nie odbędzie się bez spektaklu podsumowującego całe przedsięwzięcie.

Projekt ALSA 2019 Akademia Letnich Spotkań Artystycznych – płaszczyzna twórczych zdarzeń kulturalnych w Turku dofinansowany jest ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzącego z Funduszu Promocji Kultury oraz ze środków Samorządu Wielkopolskiego. Organizatorami przedsięwzięcia jest Stowarzyszenie Przystań.
Kawęczyn: Baloty słomy paliły się w Marianowie
Wiele śmiechu i optymizmu w Browarze, czyli Stand ...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 09 lipiec 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.