Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Artystyczne podsumowania i baśniowe zakończenie w Przystani

Image_23

W niedzielne popołudnie siedzibę Przystani w Turku przepełniała duma. Duma rodziców i dzieci, które przez ostatnie miesiące rozwijały swoje artystyczne pasje pod okiem instruktorów Międzypokoleniowego Klubu Kultury „Kuźnia Artystyczna”.

Na scenie udekorowanej przez uczestników zajęć plastycznych prezentowali się młodzi tancerze i aktorzy. Widownia zaś po brzegi wypełniona była ich najbliższymi - rodzicami, dziadkami i rodzeństwem. Wszyscy mieli okazję zaprezentować to, czego nauczyli się podczas zajęć w Przystani. Dla każdego przygotowano także specjalne podziękowania - dyplomy uznania za udział, pasję i zaangażowanie.

Po podziękowaniach nadszedł czas na spektakl „Królewna Śnieżka” - oczywiście w wykonaniu młodych ludzi spod skrzydeł „Kuźni Artystycznej”.

Gm.Turek: Legendy polskiego sportu na Dniu Olimpij...
Wyniki głosowania na Budżet Obywatelski 2019

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
niedziela, 14 kwietnia 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.