Wideo: „Bez pośpiechu” , czyli nowy singiel Pauli Biskup

Paula Biskup

Po kilkumiesięcznej przerwie 13-letnia Paula Biskup – mieszkanka Turku, prezentuje nowy singiel. „Bez pośpiechu” to piosenka, która powstała już 2 lata i została pozytywnie przyjęta przez fanów Pauli. Teraz możemy usłyszeć ją w zupełnie nowej, odświeżonej wersji.

Za obecne brzmienie utworu odpowiadają jedni z najlepszych producentów muzycznych w naszym kraju, z Jarosławem „JARO” Baranem na czele, który m.in. kryje się za muzyczną jakością wszystkich ostatnich przebojów Cleo.

W tej piosence artystka mimo młodego wieku zwraca uwagę na ważny problem cywilizacyjny. Otaczający nas świat biegnie coraz szybciej. Łatwo zgubić po drodze swoje marzenia, plany, a nawet samego siebie. Proponuje wyłączyć gonitwę, zatrzymać się na chwilę, bez pośpiechu spojrzeć na otaczający nas świat, na sto procent poczuć każdą chwilę, by nie ominąć żadnego dnia. A jak to zrobić? Zwyczajnie. Odłożyć jutro na później i wsłuchać się w siebie.
Tuliszków: Mieszkańcy zasiedli do świątecznego sto...
Brudzew: Wigilijne spotkanie, by nikt nie czuł się...

Podobne wpisy

 

Komentarze 2

Gość - Olek w sobota, 26 grudnia 2020 19:20
Gość - test w poniedziałek, 16 grudnia 2019 09:18

test

Gość
środa, 08 grudnia 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.