Bezpłatne zajęcia z programowania i robotyki podczas ferii

Robotyka

Ferie tuż tuż. Jeśli chcecie by wasze dziecko spędziło ten czas w sposób atrakcyjny, a przy okazji pożyteczny serdecznie zapraszamy na wyjątkowy cykl zajęć do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Turku. Podczas 10 dniowego kursu, odbywającego się w trakcie przerwy zimowej, uczestnicy będą mieli możliwość wzbogacić swoją widzą z zakresu programowania i robotyki.

Zajęcia skierowane są do dzieci i młodzieży do 10 do 18 roku życia i odbywać będą się codziennie, w dni robocze, w trakcie przerwy zimowej (tj od 30.01 do 3.02) o godz. 14.00. Aby wziąć udział w kursie należy wypełnić dokumenty rekrutacyjne – dostępne, na miejscu, w bibliotece oraz na stronie internetowej placówki (http://biblioteka.turek.net.pl/bezplatne-zajecia-z-programowania-i-robotyki-podczas-ferii/)

Ilość miejsc na zajęciach jest ograniczona. Więcej informacji oraz zapisy pod nr tel. 632785134
Bal karnawałowy w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wycho...
Tuliszków: Wielopole - czasy i ludzie. Powstaje ko...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 24 marca 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.