Biblioteka przygotowuje się do misji

Misja: biblioteka pełna ludzi

To już kolejny rok, gdy Miejska Biblioteka Publiczna w Turku z powiedzeniem sięga po środki zewnętrzne pochodzące z programów MKiDN. Tym razem, dzięki dofinansowaniu w kwocie 35 tys. zł, z programu „Partnerstwo dla książki” zrealizowany zostanie projekt „Misja: biblioteka pełna ludzi”.

"Misja: biblioteka pełna ludzi" to spójny i kompleksowy szereg inicjatyw, charakteryzujący się dużą różnorodnością i interdyscyplinarnością podejmowanych działań, których głównym celem jest wzmocnienie wizerunku turowskiej biblioteki, jako ośrodka animującego kulturę i aktywizującego lokalną społeczność. Zadanie, którego odbiorcami są wszystkie grupy wiekowe, w tym także dzieci i seniorzy, zaprojektowano w taki sposób, aby rozszerzyć zakres oferowanych usług i tym samym dostosować je do potrzeb czytelników. Dlatego też w ramach zadania odbędą się: cykliczne spotkania dla najmłodszych "Bajkowe spotkania z książką" czyli spektakle teatralne i spotkania z animatorami, spotkania autorskie z cenionymi twórcami, warsztaty projektowania gry miejskiej z wykorzystaniem aplikacji mobilnej ActionTrack oraz rękodzielnicze, wystawa fotograficzna promująca czytelnictwo, akcja dla czytelników i użytkowników biblioteki, zachęcająca do zwiększonej aktywności oraz głośne czytanie w przedszkolach.

Całkowity koszt realizacji zadania wyniesie 46700 zł

Zespoły zarządzania kryzysowego przygotowane na za...
Pozycjonowanie w Krakowie a szukanie usług i towar...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 26 maj 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.