Brathanki na rozpoczęcie Dni Malanowa

Dni Malanowa 2019

Już niebawem zakończy się pierwszy dzień zabawy w Malanowie. Wiele atrakcji czekało dzisiaj tj. 25 maja zarówno na dzieci, jak i na dorosłych. Zmagania sportowe, emocjonujące występy artystyczne oraz zabawy to tylko niektóre z niespodzianek.

Oficjalnego otwarcia tegorocznych Dni Malanowa dokonał wójt gminy Malanów Ireneusz Augustyniak. Życzył on wszystkim wyśmienitej zabawy oraz wielu wrażeń.

Pierwszy dzień imprezy, który ma miejsce na boisku piłkarskim przy ul.Parkowej dedykowany był między innymi najmłodszym uczestnikom. Były konkursu, zajęcia z animatorami oraz wspólne zabawy.

Centrum zabawy była scena na której wystąpili lokalni artyści w tym dzieci ze szkół z terenu gminy Malanów.

Nie zabrakło emocji sportowych. Śmiałkowie sprawdzili swe siły w wielu konkurencjach, które specjalnie na tę okazję przygotowali organizatorzy.

Publiczność z niecierpliwością czekała na gwiazdę wieczoru. Tego dnia na scenie wystąpił zespół Brathanki. Grupa zaistniała na rodzimej scenie muzycznej z przebojem „Czerwone korale” od kilku lat występuje z nową wokalistką, Agnieszką Dyk. W Malanowie usłyszymy nie tylko największe hity, ale też mniej znane utwory zespołu.

A już jutro kolejny dzień wyśmienitej zabawy w Malanowie. Wszystkich chętnych zapraszamy na godzinę 12.00. Wówczas odbędzie się msza święta w intencji mieszkańców gminy.

O godz. 16.00 będziemy mieli okazję podziwiać występy artystycznie lokalnych artystów. Wiele atrakcji znajdą również miłośnicy sportu.

Zapraszamy do udziału w zabawie o godz. 21.00, kiedy to na scenie pojawi się Sławomir znany między innymi z takich utworów, jak „Miłość w Zakopanem” czy „Ty mała znów zarosłaś”.

Na sam koniec organizatorzy przygotowali pokaz sztucznych ogni oraz dyskotekę.

fot.M.JAC

Osiedlowy Turniej Piłki Nożnej przy SP 4
Jak i gdzie, czyli krótki poradnik wyborcy

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
poniedziałek, 11 grudnia 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.