Brudzew: Projekt „Talent Show” dobiegł końca. Finałowa gala za nami

Talent Show

Za nami finał Talent Show w GOK w Kolnicy. Koncert przygotowały dzieci z gminy Brudzew i Powiatu Tureckiego oraz artyści związani z poznańskim oddziałem ZASP. Projekt współfinansowany przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego oraz Fundusz SKE Związku Artystów Scen Polskich.

Projekt "Talent Show" był dziesięciodniowym, edukacyjnym warsztatem artystycznym w swojej formie nawiązującym do popularnych programów telewizyjnych, wyszukującym, edukującym młodych wykonawców i prezentującym ich wyjątkowe zdolności. Warsztaty taneczne, wokalne i aktorskie prowadzone były przez najlepszych artystów związanych z wielkopolskimi scenami teatru tańca, teatru muzycznego i dramatycznego.

Instruktorzy z teatru muzycznego będą pracowali z uczestnikami m.in. na znanych przebojach muzyki rozrywkowej, które dostępne są w mediach społecznościowych np. YouTube.

Podczas zajęć prowadzonych przez instruktorów z teatru muzycznego młodzi adepci śpiewu poznawali podstawowe techniki głosowe stosowane w różnych formach muzycznych, uświadamiali sobie możliwości i skalę własnego głosu a podczas indywidualnych sesji z instruktorem pracowali nad emisją głosu i otrzymają wskazówki, jak używać go z najlepszym efektem.

Podczas zajęć prowadzonych przez instruktorów z teatru tańca uczestnicy warsztatu pracowali nad kreatywnym wykorzystaniem swoich naturalnych zdolności: m.in poczucia rytmu i zyskają większą świadomość i płynność ruchu.

Każdy uczestnik warsztatu miał okazję poćwiczyć indywidualnie z instruktorem oraz uzyskać od niego wskazówki do dalszej pracy. Zajęcia aktorskie prowadzone były na podstawie scen z ulubionych filmów, przedstawień dramatycznych i kabaretów. Ulubieni bohaterowie dzieci i młodzieży stali się przedmiotem ich pracy. Popisy taneczne, wokalne i aktorskie złożyły się na finałową galę.

 

Smaki Regionów w wykonaniu WojciechoWIANEK, czyli ...
Zapraszamy na wystawę „PLAKATY Z PRL – GARŚĆ PROPA...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 16 sierpnia 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.