Brudzew: Projekt "Talent Show" już niebawem. Zapraszamy

Talent Show

Projekt "Talent Show" jest dziesięciodniowym, edukacyjnym warsztatem artystycznym w swojej formie nawiązującym do popularnych programów telewizyjnych, wyszukującym, edukującym młodych wykonawców i prezentującym ich wyjątkowe zdolności. Warsztaty taneczne, wokalne i aktorskie prowadzone będą przez najlepszych artystów związanych z wielkopolskimi scenami teatru tańca, teatru muzycznego i dramatycznego.

Instruktorzy z teatru muzycznego będą pracować z uczestnikami m.in. na znanych przebojach muzyki rozrywkowej, które dostępne są w mediach społecznościowych np. YouTube.

Podczas zajęć prowadzonych przez instruktorów z teatru muzycznego młodzi adepci śpiewu poznają podstawowe techniki głosowe stosowane w różnych formach muzycznych, uświadomią sobie możliwości i skalę własnego głosu a podczas indywidualnych sesji z instruktorem będą pracować nad emisją głosu i otrzymają wskazówki, jak używać go z najlepszym efektem.

Podczas zajęć prowadzonych przez instruktorów z teatru tańca uczestnicy warsztatu będą pracować nad kreatywnym wykorzystaniem swoich naturalnych zdolności: m.in poczucia rytmu i zyskają większą świadomość i płynność ruchu.
Każdy uczestnik warsztatu będzie miał okazję poćwiczyć indywidualnie z instruktorem oraz uzyskać od niego wskazówki do dalszej pracy. Zajęcia aktorskie prowadzone będą na podstawie scen z ulubionych filmów, przedstawień dramatycznych i kabaretów. Ulubieni bohaterowie dzieci i młodzieży staną się przedmiotem ich pracy. Popisy taneczne, wokalne i aktorskie złożą się na finałową galę. Podtrzymując formułę programów promujących talenty ostatni występ będzie komentowany przez profesjonalne jury złożone z instruktorów. Finałowy koncert transmitowany będzie na fanpage'u ZASP oddział w Poznaniu, aby wszyscy zainteresowani mogli obejrzeć występy dzieci i młodzieży.

Zapraszamy!
W sobotę blokada stacji Orlen. Protest także w Tur...
Geograficzne potyczki w I Liceum Ogólnokształcącym...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 07 czerwca 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.