Brudzew: Spotkania autorskie wróciły do biblioteki!

Spotkanie autorskie w Brudzewie
Po długiej przerwie do biblioteki w Brudzewie powróciły spotkania autorskie. Czytelnicy mieli okazję wysłuchać opowieści Agaty Widzowskiej - pisarki książek dla dzieci, bibliotekarki i wielkiej miłośniczki zwierząt. 
 
 
Autorka prezentowała swoje książki, które poruszają tak ważne tematy jak: niepełnosprawność, odrzucenie przez grupę czy przemiana bohatera. Opowiadała o głównych bohaterach – Szogunie i Remiku. Uczestnicy spotkania rozwiązywali literackie zagadki i próbowali swoich sił w łamańcach językowych, które niesie ze sobą nasz język ojczysty. Młodzi czytelnicy mieli także okazję zobaczyć, jak wyglądają oryginały ilustracji artystycznej do teatrzyku kamishibai pt. "Podspodek". Na zakończenie spotkania każdy otrzymał autograf z dedykacją do książek autorstwa pani Agaty. 
 
Uczestnicy spotkania otrzymali także upominki w postaci eko-tuby. Spotkanie odbyło się w ramach realizacji zadania „EKO biblioteka, czyli animacja czytelnictwa po brudzewsku”.
 
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. 
Władysławów: Nowe oświetlenie w Tarnowskim Młynie ...
Obwieszczenie Starosty Tureckiego

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 27 października 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.