Dla Ziemi, dla nas – Earth Festiwal po raz piąty w Uniejowie

Earth Festival Uniejów

„Zalewski i Przyjaciele”, „Artyści przeciwko wojnie” i „Gwiazdy dla Czystej Polski” – trzy koncerty i trzy dni wspaniałej festiwalowej atmosfery. Tak właśnie wyglądała piąta edycja Earth Festival, która rozpoczęła się w piątek, 19 sierpnia w Uniejowie.

Tegoroczny Earth Festival to trzy dni pełne pozytywnej energii i wzajemnej inspiracji w budowaniu odpowiedzialności środowiskowej i społecznej, w imię idei For Earth For Us.

Na wydarzenie złożyły się trzy wielkie koncerty transmitowane w telewizji z udziałem ponad 30 artystów z Polski i Ukrainy, dwudniowe Ekomiasteczko, trzy filmy w festiwalowym kinie oraz wielkie sprzątanie i sadzenie drzew.

W piątek, 19 sierpnia odbył się koncert „Zalewski i Przyjaciele”, w którym wystąpili Krzysztof Zalewski, Nosowska, Brodka, Igo, Grubson, Smolik, Natalia Przybysz, Paulina Przybysz, Natalia Szroeder.

Sobotni wieczór to koncert „Artyści przeciwko wojnie”, gdzie zaprezentowali się Muniek i Przyjaciele, Maciej Maleńczuk, Kasia Kowalska, Paweł Domagała, Sebastian Karpiel- Bułecka, Kev Fox, Piotr Kupicha, Robert Janowski, Grzegorz Hyży, Julia Marcell, Tina Karol, Zazula, Skubas, Maciej Musiałowski, Grott Orkiestra.

Na ostatni dzień festiwalowych emocji zaplanowano koncert „Gwiazdy dla Czystej Polski”, w którym udział wzięli Doda, Andrzej Piaseczny, Julia Wieniawa, Sebastian Karpiel- Bułecka, Małgorzata Ostrowska, Michał Szpak, Sebastian Riedel, Ania Rusowicz, Pectus, Konin Gospel Choir, Grott Orkiestra.
Kawęczyn: Kolizja na skrzyżowaniu. Jedna osoba pos...
Marian Mirosław Marczewski: Maglowanie Burmistrza

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - Yeti w poniedziałek, 22 sierpnia 2022 22:54

Andrzej Piaseczny, jaki on stary się zrobił - szok - kolego mógłbyś chociaż zgolić tę brodę )))
A Doda z tym kolczykiem w nosie - na to nie da się patrzeć. Masakra

Andrzej Piaseczny, jaki on stary się zrobił - szok - kolego mógłbyś chociaż zgolić tę brodę ))) A Doda z tym kolczykiem w nosie - na to nie da się patrzeć. Masakra
Gość
poniedziałek, 06 lutego 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.