Wyróżnione 

Bryska i Weekend na Dniach Tuliszkowa! Zapraszamy!

Dni Tuliszkowa

Miłośników wspaniałej zabawy, pysznego jedzenia i znakomitej muzyki zapraszamy do Tuliszkowa! Właśnie tam przez dwa dni czeka na mieszkańców wyśmienita impreza podczas której świetnie bawić się będą zarówno dzieci, jak i dorośli.

Sobota

Już w sobotę, 2 lipca zabawę rozpoczniemy od dostarczenia wielu sportowych emocji. O godzinie 9.00 na boisku Orlik odbędzie się bowiem turniej piłkarski młodzików.

Tego dnia zapraszamy do wzięcia udziału w przygotowanych przez organizatorów konkursach i zabawach, które będą miały miejsce od godziny 17.00.

Niedługo później na scenie wystąpią laureaci Gminnego Przeglądu Piosenki Dziecięcej. Odbędą się również prezentacje młodych muzyków oraz pokaz taneczny w wykonaniu Mażoretek i SkakankaDance.

Wyjątkowe dźwięki popłyną ze sceny o godzinie 20.00 kiedy to swój talent zaprezentuje Paula Biskup, a za raz po niej publiczność w wyśmienity nastrój wprowadzi gwiazda wieczoru bryska.

Dzień zakończy się dyskoteką, którą poprowadzi Fat Beat DJ.sTeam.

Niedziela

Niedzielny Turniej Sołectw O Tarczę Janusza z Tuliszkowa, który stawia na sprawność, zdrowie i integrację trwać będzie od godziny 15.00 do 18.00.

Muzyczna część dnia rozpocznie się natomiast o 18.30. Wówczas nastąpi prezentacja zespołów MGOK. Na scenie powitamy Orkiestrę Dętą oraz zobaczymy występ grupy wokalnej.

O godzinie 20.00 publiczność bawić będzie Kasztelan Band Project, który wykona najpiękniejsze piosenki Krzysztofa Krawczyka.

Wspaniałe dwa dni zakończy występ znanego i lubianego zespołu Weekend.

Zapraszamy na Dni Tuliszkowa!
Gmina i Miasto Tuliszków otrzymała dofinansowanie ...
Groźne burze i wichury nad całym regionem. RCB wys...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 01 lipca 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.