Dobra: „Bajka o dobrej wróżce” specjalnie na Dzień Dziecka

Dobra Centrum Kultury

Kolejny teatralny dzień za nami. Improwizowana sztuka "BAJKA O DOBREJ i złej WRÓŻCE" w wykonaniu artystów O impro przyciągnęła pełną salę widzów, głównie tych najmłodszych.

Teatralna uczta odbyła się w Centrum Kultury w Dobrej w sobotę, 4 czerwca. Na scenie tego dnia wystąpili Magdalena Prochastek, Kamil Salwerowicz, Jan Jakubowski, Michał Kruk, Olo Stachowski.

To właśnie dzieci wybrały spośród aktorów kto ma zagrać wróżkę dobrą i złą. Wybrały dla nich imiona i stroje. Teatr okazał się świetną zabawą, która wciągnęła w zaczarowany świat nie tylko dzieci. Na koniec nie mogło zabraknąć wspólnych zdjęć, a że kilka dni temu obchodziliśmy Dzień Dziecka przy wyjściu z CK na dzieci czekał apetycznie pachnący popcorn, który przygotował zastępca Burmistrza Przemysław Tomczak.

źródło: CK Dobra

Do europejskich stolic po wiedzę i doświadczenie. ...
Kawęczyn: Roześmiane i kolorowe święto wszystkich ...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 16 sierpnia 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.