Dobra: Muzyczna sobota w rytmach disco-polo

Muzyczna-sobota

Najpierw wędkowanie, później rodzinne bieganie, a na koniec roztańczony wieczór w rytmach disco-polo. Tak wyglądało rozpoczęcie tegorocznych Dni Dobrej.

Uroczyste otwarcie XXVII Dni Dobrej odbyło się na wyspie w parku w Długiej Wsi. Wcześniej jednak swoje dziesięciolecie obchodziło Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Dobrskiej. Od samego rana natomiast rywalizowali wędkarze, a na miejskim stadionie odbywały się biegi rodzinne. Jednak to na popołudniowe atrakcje większość mieszkańców czekała najbardziej.

Na scenie prezentowali się młodzi artyści i lokalnej zespoły, a wieczór upłynął przy muzyce lekkiej, łatwej i przyjemnej. Przed publicznością wystąpił Matti ze swoim najnowszym hitem „Klientka”, a zespół Alster właśnie w Dobrej po raz pierwszy zaprezentował swój tegoroczny wakacyjny przebój „Gruba impra”. Gwiazdą wieczoru był Gesek, znany z takich utworów jak „Dziewczyna w bikinii” czy „Nago nago”. 

Wierni z parafii św. Barbary w Turku wzięli udział...
Gm.Turek: X Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzyczn...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 05 grudnia 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.