Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Drugi dzień świętowania w Malanowie. Kolejna masa emocji i niespodzianek

Dni Malanowa

Za nami drugi dzień wspaniałej imprezy w Malanowie. Pogoda sprawiła, że zabawa była wyśmienita, a i atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dorosłych nie brakowało. Na Dniach Malanowa zagościły tłumy mieszkańców z całego powiatu tureckiego. Było warto.

Dzisiejsze świętowanie rozpoczęło się mszą świętą w której uczestniczyli mieszkańcy Malanowa i okolic. Chwilę później gości powitano prosto ze sceny.

Obecni mieli okazję wysłuchać ciekawego programu artystycznego w wykonaniu dzieci i młodzieży z gminy, a następnie wziąć udział w koncercie dedykowanym na wszystkim mamom.

Równie wiele atrakcji czekało na uczestników imprezy poza sceną. Stowarzyszenie Pomocna Dłoń zorganizowało loterię fantową z której dochód przeznaczono na pomoc potrzebującej mieszkance gminy. Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna we współpracy z Gminną Komisją Rozwiazywania Problemów Alkoholowych przygotowały konkurs plastyczny „Mama i ja- żyję zdrowo i bez nałogów”. Dla zwycięzców przewidziano atrakcyjne nagrody.

Jak zawsze nie zabrakło konkursów sportowych z nagrodami oraz pysznego jedzenia i wielu emocji na wesołym miasteczku.
 
Gwiazdą dzisiejszego wieczoru jest Andre. Relację z koncertu będzie można zobaczyć niebawem.
 
W urzędzie skarbowym zapłacisz kartą płatniczą
Ziemia Turkowska: Kilka faktów dotyczących inwesty...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 25 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.