Emocje i widowiskowy spektakl, czyli Festiwal Ognia i Żonglerki w Turku

Festiwal Ognia i Żonglerki w Turku

Spektaklem ogniowym zakończył się pierwszy dzień Festiwalu Ognia i Żonglerki w Turku. Grupa Artystyczna „Leśne Licho” ze Stalowej Woli zaprezentowała wyjątkowy taniec z ogniem. Na tym nie koniec, bowiem przed nami kolejne dwa dni przygody.

Mieszkańcy Turku i okolic mają okazję wziąć udział we wspaniałej przygodzie z ogniem wraz ze Stowarzyszeniem Universum oraz Grupą Artystyczną Leśne Licho ze Stalowej Woli.

Warsztaty pirotechniki scenicznej rozpoczęły się w piątek, 5 lipca. Wówczas odbyły się jeszcze warsztaty szczudlarskie oraz warsztaty tańca ogniem. Dzień zakończył się w Parku „Tura” na Osiedlu Wyzwolenia. Grupa Artystyczna „Leśne Licho” ze Stalowej Woli zaprezentowała wyjątkowy taniec z ogniem.

Dzisiaj kolejny dzień wspaniałej przygody, bowiem właśnie rozpoczęły się warsztaty żonglerki ogniowej ze Stowarzyszeniem Universum. Swoich sił będzie można spróbować również biorąc udział w warsztatach szczudlarskich oraz warsztatach English Version Below dla początkujących. Dzień zakończy się o godzinie 21.30 pokazem ogniowym w Parku Miejskim.

W niedzielę, 7 lipca odbędą się animacje czasu wolnego na turkowskim rynku. W ramach inicjatywy będą miały miejsce zabawy integracyjne, kreacje z balonów, spektakularne bański mydlane oraz warsztaty szczudlarskie dla dzieci.
Władysławów: Zabawa dla każdego, czyli rodzinne po...
Gm.Turek: Tragiczny wypadek w Szadowie Księżym. Zg...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
poniedziałek, 06 lutego 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.