Gm.Turek: Beata Basińska laureatką konkursu na najlepszy projekt CarpetVista

Projekt Beaty Basińskiej

Ogromnym sukcesem może pochwalić się Beata Basińska z Grabieńca z gminy Turek. Została ona laureatką prestiżowego konkursu na najlepszy projekt Carpet Vista. Udział w nim wzięli uczestnicy z ponad 90 krajów, którzy przesłali 8 tysięcy prac. Ostatecznie w pełnym sztuki i kreatywności konkursie wybrano 10 zwycięzców.

Carpet Vista to największy internetowy sklep z dywanami na świecie. Można tam kupić unikalne, ręcznie tkane dywany najwyższej jakości w cenach, które wcześniej były nieosiągalne. Od kilku lat firma organizuje konkurs w którym udział biorą projektanci z wielu krajów.

Projekty oceniane były przez czteroosobowe jury w składzie David Carlsson, Stefan Nilsson, Carin Terins oraz Daniella Witte. Oceniający pod uwagę brali między innymi umiejętności projektowe, niepowtarzalność i estetykę. Za jedną z najlepszych uznano Beatę Basińską, która stworzyła niepowtarzalny projekt Boho Fish.

-Jestem artystką i projektantką mebli. Mieszkam i pracuję w Polsce. Fascynuje mnie piękno przyrody, bioniki, architektury i antropologii, uwielbiam fotografować, czytać i wyszukiwać inspiracje. Projekt Boho Fish to geometryczna i dynamiczna kompozycja. Wzór i neutralne kolory są inspirowane naturą. Linie tworzą ciekawy wzór ryb- pisze na stronie CarpetVista laureatka z Turku.

Spośród wysłanych projektów wybrano 10 wyjątkowych, które z całą pewnością zasługują na uznanie. Obok turkowianki pojawili się Guzel Garipova z Rosji, Eden Den Hertog z Holandii, Paula Grzybowska z Polski, Aneta Doległo z Polski, Pippa Shaw z Francji, Sasha Moiseeva z Rosji, Kagithaker Ethiraaji z Indii, Sonniewing Yeung z Hing Kongu, Jahangir Saed ze Szwecji. Wyróżnienie specjalne otrzymała natomiast Aleksandra Perec z Polski.

Gratulujemy!

Źródło: carpetvista.pl

Chwilówki przez internet – czy to się opłaca?
Gm.Turek: Stanowisko Rady Gminy w sprawie sytuacji...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 25 stycznia 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.