Gm.Turek: Świętowanie Tygodnia Bibliotek w gminie

Tydzień Bibliotek w Gminie Turek

Tegoroczny Tydzień Bibliotek obchodzony w dniach 8-15 maja 2020 r. odbył się tylko w przestrzeni wirtualnej ze względu na trwającą pandemię koronawirusa.

Biblioteka Publiczna Gminy Turek w Słodkowie zaprosiła wszystkich czytelników na PREMIERĘ spotkania podróżniczego (autorskiego) online z panem Robertem Gondkiem - podróżnikiem, fotografem i miłośnikiem Afryki! Pan Robert zaprezentował mnóstwo zdjęć i filmów swojego autorstwa, a także opowiedział o Afryce, górach, zwierzętach, ludziach i życiu codziennym. W trakcie tego wirtualnego spotkania mieliśmy okazję zwiedzić Tanzanię, Kenię, Ugandę, Rwandę i Burundi.

Spotkanie odbyło się za pośrednictwem mediów społecznościowych Na profilu Facebook Biblioteki Publicznej Gminy Turek w Słodkowie https://pl-pl.facebook.com/gminaturekbiblioteka znajduje się nagranie, do obejrzenia którego zachęcamy wszystkich pasjonatów dalekich i bliskich podróży.

Brudzew: Sołtys szarpał strażaka PSP w trakcie akc...
Tuliszków: Trwa budowa drogi gminnej na Terenie Ak...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 01 grudnia 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.