Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Już wkrótce w Tuliszkowie wyjątkowe wydarzenie muzyczne

koncert

Tak jak Wiedeń ma swój koncert noworoczny znany na cały świat, tak również Tuliszków ma swój Koncert Noworoczny. Dosłownie za moment, bo 7 stycznia 2023 r. o godzinie 18.00, zapraszamy Państwa na to tradycyjne wydarzenie do hali widowiskowo-sportowej przy ulicy Nortowskiej w Tuliszkowie.

W koncercie wystąpią artyści scen poznańskich: Karolina Garlińska, Anna Michalak, Bartosz Kuczyk i Klaudiusz Kapłon. Wzorem lat ubiegłych będzie operetkowo i przebojowo, artyści zaprezentują publiczności znane i mniej znane arie i duety operetkowe i musicalowe, wśród których nie zabraknie „Czardasz Maricy" E. Kalmana, cudownej „Wielka sława to żart" J. Straussa i pięknego duet z musicalu „Upiór w operze” - „Niezwykły duet nasz". Poza tym publiczność będzie miała przyjemność usłyszeć w wykonaniu artystów takie przeboje jak: „Volare", „Besame mucho", czy „Il Mondo" oraz „Goodby my love goddby". Całość uświetni występ znakomitego akordeonisty Andrija Melnyka, wykładowcy akordeonu i dyrygenta, absolwenta liceum muzycznego w legendarnym Drohobyczu oraz Lwowskiej Akademii Muzycznej.

Zapraszamy na blisko 90 minut dobrej muzyki i zabawy.

Bilety na to niezwykłe wydarzenie muzyczne można kupić w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Tuliszkowie.
Bilans sylwestrowej nocy. Spłonęła wiata śmietniko...
Brudzew: By zatrzymać się i spojrzeć wstecz, czyli...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 28 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.