Kasztelan Band (niezwykły) Project z Tuliszkowa na Dzień Kobiet 2020

Dzień Kobiet Tuliszków

Rok temu piąte urodziny obchodziła Kasztelańska Kapela z Tuliszkowa. Powstała z pasji i zaangażowania kilku osób, muzyków amatorów, przy wsparciu ówczesnego burmistrza i Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury. Od samego początku w jej składzie znaleźli się Roman Ścisły, Aleksander Michalski, Waldemar Dzięgielewski, Jarosław Durkiewicz, Tomasz Maćkowski, Mariusz Dróżdż i Tomasz Radecki. Była to mieszanka doświadczenia i młodości, utrwalonych gustów i muzycznych poszukiwań. Kapela koncertowała prawie na wszystkich uroczystościach i imprezach muzycznych gminy. Przygotowała kilka niezapomnianych koncertów, jak ten zatytułowany „Ładne oczy masz”, na Dzień Kobiet w roku 2017, z piosenkami Czerwonych gitar.

Ale muzyczne poszukiwania poprowadziły kilku jej członków do stworzenia drugiej formacji, z bardziej subtelnym i dojrzałym brzmieniem. W ten sposób powstał Kasztelan Band Project. Tworzą go: Mariusz Dróżdż - perkusja i wokal, Jarosław Durkiewicz - gitara basowa i wokal, Tomasz Maćkowski - akordeon, keyboard i wokal, Tomasz Radecki - gitara i wokal, Mirosław Robak - saksofon altowy, Mateusz Staciwa – trąbka, Marcin Skórka – puzon.

Muzyków wspiera Artur Zajdel, grający na perkusji, a podczas koncertów towarzyszy im wokalistka Aldona Bednarz.

Kasztelan Band Project po raz pierwszy zaprezentował swoje możliwości podczas Dnia Kobiet w roku ubiegłym. Przygotowali koncert „Z tobą chcę oglądać świat”, wykonując najpiękniejsze utwory z repertuaru Zbigniewa Wodeckiego.

W tym roku ponownie zapraszają na swój występ. Tym razem, 8 marca 2020 r. o godz. 17.00, w hali widowiskowej w Tuliszkowie zabrzmią największe włoskie przeboje.

Zapraszamy bo warto.
Od dziś droższy przejazd autostradą A2
Sportowcy upamiętnili Żołnierzy Wyklętych podczas ...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
poniedziałek, 06 lipiec 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.