Oskar Brzostowski wygrywa "Bitwę" w The Voice Kids

Oskar Brzostowski

W sobotę 1 lutego, Oskar Brzostowski wystąpił w kolejnym odcinku programu telewizyjnego The Voice Kids. Był to najtrudniejszy i najbardziej emocjonujący etap dla uczestników, ponieważ pokonanie tak silnych rywali było możliwe tylko dzięki doskonałym umiejętnościom wokalnym i charyźmie scenicznej.

W pierwszym etapie sobotniego odcinka, w tzw. „Bitwach”, wykonując piosenkę pt. „Seniorita”, Oskar podbił serca jurorów oraz widowni i w pięknym stylu pokonał swoich przeciwników, co zakwalifikowało go do kolejnej rywalizacji „Sing off”. Tym sposobem Oskar znalazł się w ścisłej szóstce drużyny Dawida Kwiatkowskiego, walczącej w dalszej części programu o wejście do finału. Decyzją trenera po „Sing off”, w których uczestnicy programu wykonywali utwory z etapu „Przesłuchań w ciemno”, Oskar nie znalazł się w finałowej trójce.

Czy przygoda Oskara w The Voice Kids dobiegła końca ? Wszystko okaże się 22 lutego w odcinku finałowym, kiedy to ogłoszony zostanie wynik plebiscytu na ulubionego wykonawcę 3. edycji The Voice Kids . Zwycięzca tej nagrody wyda singiel, nagra teledysk oraz przeznaczy 25 tys. na dowolny cel charytatywny!!!

Codziennie można oddać jednorazowo 10 darmowych głosów na ulubionego uczestnika. Wystarczy otworzyć poniższy link, wybrać zdjęcie, zatwierdzić regulamin i oddać głosy.

Plebiscyt trwa do 20 lutego.

https://voicekids.tvp.pl/plebiscyt

Tylko dla zakochanych! Wspaniałe konkursy na Walen...
PrzygOTowani na krok w dorosłość?

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 18 wrzesień 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.