Konkurs artystyczny "Kaczkowskie kreacje" w Zespole Szkół Rolniczych

ZSR Kaczki Średnie

W Zespole Szkół Rolniczych CKP w Kaczkach Średnich zorganizowany został konkurs artystyczny pod hasłem "Kaczkowskie kreacje". Celem konkursu było rozwijanie zdolności artystycznych i twórczych młodzieży oraz kształtowanie wyobraźni plastycznej. Konkurs rozegrał się w dwóch kategoriach: malarstwo i fotografia inspirowana znanymi pracami artystycznymi. Uczniowie wykazali się wielką pomysłowością i talentem.

Nagrody zostały wręczone podczas Dnia Sportu i turnieju charytatywnego "Gramy dla Zbyszka". W kategorii malarstwo zwyciężyły obrazy Sandry Ziętek i Gabrieli Urbaniak, natomiast wśród fotografii najwyżej oceniono prace Zuzanny Marek, Mateusza Skoniecznego i Dominika Okońskiego. W konkursie przyznano także wyróżnienia dla Julii Galoch i Mileny Kowalskiej.

Wszystkim nagrodzonym uczniom i tym, którzy wzięli udział serdecznie gratulujemy. Życzymy dalszych sukcesów, radości tworzenia oraz udanych realizacji nowych pomysłów. Każdy może odkryć w sobie artystę!
Wyjątkowe przepisy z powiatu tureckiego nagrodzone
Władysławów: „Baśniowy Ambaras” w Wyszynie

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - Ja w wtorek, 08 czerwca 2021 09:19

Kreację to Jasak zrobi za wszystkich:-) Przebierze się za barana

Kreację to Jasak zrobi za wszystkich:-) Przebierze się za barana
Gość
wtorek, 16 sierpnia 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.