Kreatywne zabawy językowe w bibliotece

Warsztaty kreatywnego pisania LOESJE

Miejska Biblioteka Publiczna w Turku serdecznie zaprasza wszystkie dzieci w wieku od 9 do 12 lat w niedzielę tj. 15.09 na warsztaty kreatywnego pisania LOESJE. Zajęcia prowadzone będą przez profesjonalnego instruktora tej nietuzinkowej formy literackiej, dla dwóch grup: dzieci 9-10 lat godz. 16.00, dzieci 11-12 lat – godz. 17.00.

Warsztaty Loesje to rodzaj kreatywnej zabawy skojarzeniami słownymi i wspólne pisanie krótkich tekstów. Głównym celem zajęć jest pobudzenie twórczego myślenia, inspiracja do zabawy schematami językowymi i wyrażania swoich myśli w postaci krótkich, niekonwencjonalnych tekstów. Co ważne, warsztaty nie wymagają od uczestników doświadczenia w zakresie kreatywnego pisania – są przyjazną formą nawet dla osób, które spotykają się z nią po raz pierwszy.
Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc na warsztaty obowiązują zapisy do 13 września, bezpośrednio w Miejskiej Bibliotece Publicznej (ul. Dworcowa 5) bądź telefonicznie pod numerem tel. 6327851 34 w.19.

Spotkanie odbywa się w ramach projektu „Z książką można wiele” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. WSTĘP WOLNY.

Materiał prasowy MBP
Tuliszków: Pohar Olimpyjskich Nadeji
"Czas pomyśleć o pokopalnianej przyszłości", czyli...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
poniedziałek, 06 lutego 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.