Krzysztof Daukszewicz w Turku! Wygraj bilety na wydarzenie

Krzysztof Daukszewicz

Już pod koniec stycznia do Turku zagości Krzysztof Daukszewicz. Wszystkich miłośników wspaniałej muzyki, wyrafinowanego poczucia humoru oraz wyjątkowej atmosfery zapraszamy do Miejskiego Domu Kultury. A dla chętnych mamy niespodziankę- dwa bilety na wydarzenie!

Krzysztof Daukszewicz jest felietonistą, poetą, piosenkarzem, gitarzystą i kompozytorem.
W przeszłości był m.in. kierownikiem literackim Teatru na Targówku w Warszawie, występował w kabarecie "Pod Egidą", realizował programy w TV.

Jest autorem kilkunastu książek, w tym "Izy Rajder, czyli pieszy jeździec" oraz "Przeżyłem, Panie Hrabio". Od kilku lat jest stałym gościem programu "Szkło kontaktowe" w TVN24.

Zapraszamy do uczestnictwa w wydarzeniu, które odbędzie się 25 stycznia o godzinie 18.00 w Miejskim Domu Kultury w Turku.

Bilety nabyć można w Miejskim Domu Kultury w Turku, ul.Kościuszki 13, tel. 63 280 0024 lub na stronie www.kupbilecik.pl oraz bilety24.pl

Zamówienia grupowe przyjmowane są pod numerem tel. 784 041 212

Chętnych, którzy mają ochotę wziąć udział w wydarzeniu zapraszamy do udziału w naszym konkursie!

Szczegóły TUTAJ

Katarzyna Wysocka dyrektorem Sanepidu. Służby woje...
Kawęczyn: Spotkanie noworoczne członków i sympatyk...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 01 grudzień 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.