Laura Łącz gościem specjalnym podczas Dni Kultury Bez Barier w Turku

Laura Łącz w Turku

Za nami XVI Dni Kultury Bez Barier. Jak co roku działo się wiele, a uczestnicy wydarzenia mieli okazję przedstawić swoje talenty, które jak się okazało są wyjątkowo cenne. W tym roku gościem specjalnym była Laura Łącz.

W ramach tegorocznych Dni Kultury Bez Barier wiele osób wzięło udział w warsztatach fotograficznych „Sami o sobie”. Zajęcia przeprowadzone zostały przez aktora i fotografa Piotra Chlipalskiego.

W Kinie „Tur” odbyła się również projekcja filmu „Imagine”.

Chętni wzięli udział w Drzwiach Otwartych, które miały miejsce w Środowiskowym Domu Pomocy Społecznej.

Największe emocje budziły jednak wydarzenia muzyczne. Jednym z nich był koncert Elżbiety Adamiak w Miejskim Domu Kultury w Turku.

Goście z całej Polski zjechali się, by wziąć udział w 25.Ogólnopolskim Przeglądzie Twórczości Muzycznej Osób Niewidomych i Słabowidzących „Widzieć Inaczej” o nagrodę Burmistrza Miasta Turku.

Po przedstawieniu prezentacji konkursowych i wręczeniu nagród przyszedł czas na recital w wykonaniu gościa specjalnego, którym w tym roku była aktorka teatralna i filmowa, a ostatnio również autorka książek dla dzieci Laura Łącz.
Podziękowania dla wyborców
Dawid Golczyński zwycięzcą konkursu „Bądź architek...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 26 maj 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.