"Literatura jazzem barwiona"

Literatura Jazz

Miejska Biblioteka Publiczna wraz ze Stowarzyszeniem Przystań serdecznie zaprasza do udziału w magicznej Gali Poetyckiej, odbywającej się w ramach projektu "Literatura jazzem barwiona".

Gala poetycka to niezwykłe wydarzenie, przyciągające do Turku miłośników poezji z całej Polski. To właśnie tego wieczora poznać będzie można twórczość najlepszych poetów, docenionych przez profesjonalne jury. Podczas wydarzenia podsumujemy dwa konkursy poetyckie: XIX Ogólnopolski Konkurs Poetycki im. Włodzimierza Pietrzaka pod hasłem „Dążenie do wolności jest wielką siłą człowieka” oraz XIV Ogólnopolski Konkurs Literacki pod hasłem: „... Zbiorę wszystkich przyjaciół i serce przed nimi otworzę, bo doprawdy czy warto inaczej na ziemi tej żyć…”(Bułat Okudżawa).
W tym roku w związku z obchodami 100 rocznicy odzyskania niepodległości Miejska Biblioteka Publiczna ogłosiła dodatkową kategorię na wiersz specjalny pod hasłem „Przystanek niepodległość”.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy 17 listopada na godzinę 17.00 do Międzypokoleniowego Klubu Kultury "Kuźnia Artystyczna" - ul.Browarna 13, poznamy laureatów poetyckich zmagań z całej Polski, a także zaprosimy Was na koncert piosenek jazzowych w niezwykłych aranżacjach!

Materiał prasowy MBP

Tur 1921 Turek ma specjalne stroje na 100-lecie ni...
Obudzić Marcina, przywrócić dzieciom tatę

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
niedziela, 20 październik 2019

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.