Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Łukasz Myszyński z Cisewa zaprojektował auta do kinowego hitu

Łukasz Myszyński

Na ekrany kin wszedł film „Szczęścia chodzą parami”. Można w nim zobaczyć niesamowite szkice, modele i animacje samochodów, których twórcą jest Łukasz Myszyński z Cisewa (gm. Turek).

"Szczęścia chodzą parami" to opowieść o parze, którą połączył przypadek, a pech próbuje rozdzielić. Główna bohaterka Malwina, w którą wciela się Weronika Książkiewicz, jest pewną siebie pasjonatką samochodów, która właśnie otrzymuje zadanie zaprojektowania Polskiego Auta Narodowego. Wyjątkowe szkice aut, które można obejrzeć w filmie to dzieło Łukasza Myszyńskiego - młodego, zdolnego i niezwykle skromnego projektanta z Cisewa.

O sukcesach Łukasza Myszyńskiego pisaliśmy już w 2017 roku, kiedy został laureatem konkursu na wizualizację nadwozia samochodu elektrycznego. Młody mieszkaniec gminy Turek jest absolwentem Wydziału Wzornictwa Przemysłowego ASP we Wrocławiu oraz Scuola Politecnica di Design w Mediolanie. Łukasz Myszyński na swoim koncie ma również współpracę z zespołami projektowymi Lamborghini, Audi oraz Ducati, przy tworzeniu pojazdów koncepcyjnych.

Zapraszamy do odwiedzania strony Łukasza Myszyńskiego i dalszego kibicowania w drodze do sukcesów. www.myszynski.design

fot. FB- Łukasz MyszyńskiAtom w regionie coraz bardziej realny
Spotkanie z Mickiewiczem – Narodowe Czytanie w Zes...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 18 kwietnia 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.