Magia świątecznej muzyki z Big Bandem w wyjątkowej atmosferze

Kolędowanie z Big Bandem

Kolędy, pastorałki i świąteczne piosenki w wykonaniu turkowskiego Big Bandu oraz młodych wokalistów w piątkowy wieczór wypełniły halę przy ul. Parkowej magiczną atmosferą. Było to jednocześnie zwieńczenie magicznego weekendu w mieście.

Świąteczny koncert, podczas którego na scenie obok Big Bandu pod batutą Szymona Wieczorkiewicza pojawiają się także młode turkowskie talenty wokalne, stał się już tradycją. Podobnie jak w poprzednich latach hala wypełniona była po brzegi. Tym razem muzycy przygotowali dla swojej publiczności ucztę złożoną nie tylko z najpiękniejszych polskich kolęd i pastorałek, ale również z zagranicznych świątecznych przebojów i mniej znanych piosenek, których aranżacje zaskoczyły widownię.

Obok Big Bandu i jego wokalistów na scenie wystąpili także młodzi i obdarzeni wielkim talentem artyści, którzy na co dzień związani są z Państwową Szkołą Muzyczną i Miejskim Domem Kultury w Turku.

fot.M.JAC

Wędrzyn: Czas na poważny sprawdzian terytorialsa
Świąteczna choinka rozbłysnęła na turkowskim rynku

Podobne wpisy

 

Komentarze 4

Gość - Obserwatorka w wtorek, 17 grudzień 2019 12:21

Nie za bardzo wiem o co chodzi z tym koncertem, bo nie byłam, ale wypowiem się o koncertach z Cugowskimi i z p. Ostrowską.
Na tym z Cugowskimi widziałam za sterem kogoś innego niż wcześniej (pamiętam po posturze) i wg. mnie na dużo wyższym poziomie te koncerty były nagłośnione niż poprzednie...
Nie wiem czy to ten "dzieciak od Bogdana", kimkolwiek on jest i kimkolwiek jest Bogdan, ale robi to moim skromnym zdaniem lepiej. Kim jest Pan Jurek też nie wiem, ale domniemam że to ten poprzedni akustyk.

Nie za bardzo wiem o co chodzi z tym koncertem, bo nie byłam, ale wypowiem się o koncertach z Cugowskimi i z p. Ostrowską. Na tym z Cugowskimi widziałam za sterem kogoś innego niż wcześniej (pamiętam po posturze) i wg. mnie na dużo wyższym poziomie te koncerty były nagłośnione niż poprzednie... Nie wiem czy to ten "dzieciak od Bogdana", kimkolwiek on jest i kimkolwiek jest Bogdan, ale robi to moim skromnym zdaniem lepiej. Kim jest Pan Jurek też nie wiem, ale domniemam że to ten poprzedni akustyk.
Gość - znaffca w wtorek, 17 grudzień 2019 06:08

Nie nie... Ja nie świadczę takich usług, jedynie się interesuje tematem. Ale to nie trzeba być inżynierem dźwięku, żeby słyszeć, że ... nie słychać
A kręcił jakiś dzieciak od Bogdana, szkoda że nie Jurek bo na pewno tak by nie było.
Ale za darmo to przecież nikt robić nie będzie...
A koncert miód

Nie nie... Ja nie świadczę takich usług, jedynie się interesuje tematem. Ale to nie trzeba być inżynierem dźwięku, żeby słyszeć, że ... nie słychać :) A kręcił jakiś dzieciak od Bogdana, szkoda że nie Jurek bo na pewno tak by nie było. Ale za darmo to przecież nikt robić nie będzie... A koncert miód :)
Gość - Do znaffcy w poniedziałek, 16 grudzień 2019 17:22

Może kolega by sam chciał się wziąć za nagłośnienie?
Kto wgl to robił, że było aż tak źle?

Może kolega by sam chciał się wziąć za nagłośnienie? :D Kto wgl to robił, że było aż tak źle?
Gość - znaffca w poniedziałek, 16 grudzień 2019 15:10

Wszystko ślicznie, tylko niech za nagłośnienie weźmie się ktoś bardziej doświadczony.
Prawie każdy mikrofon za cicho, przez co Big Band zagłuszał wokalistów...

Wszystko ślicznie, tylko niech za nagłośnienie weźmie się ktoś bardziej doświadczony. Prawie każdy mikrofon za cicho, przez co Big Band zagłuszał wokalistów...
Gość
niedziela, 20 wrzesień 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.