Malanów: Cyfrowe nowości w bibliotece

Biblioteka Malanów

Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna w Malanowie pozyskało dotację ze środków finansowych Ministerstwa Kultury Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa na zakup usług dostarczania publikacji drogą elektroniczną. Ze środków tych został zakupiony dostęp do internetowej biblioteki ebookpoint BIBLIO. Jest to oparta na nowoczesnej technologii, platforma gromadząca najnowszą literaturę: beletrystyczną, faktu, podróżniczą i przewodnik oraz specjalistyczną z wielu dziedzin.

Czytelnicy chcący skorzystać z serwisu po skontaktowaniu się z naszą biblioteką otrzymają darmowy kod który umożliwi im miesięczny nielimitowany dostęp do serwisu. Czytelnik zyska nieograniczony dostęp do publikacji e-biblioteki 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, z dowolnego miejsca oraz na dowolnym urządzeniu z dostępem do Internetu. W zasobach e-biblioteki znajduje się ponad 32800 ebooków, 3250 audiobooków oraz 243 kursy video. Korzystanie z biblioteki internetowej jest świetnym rozwiązaniem na czas pandemii i nie tylko. E-biblioteka nie wymaga instalowania dodatkowego oprogramowania, jest obsługiwana w języku polskim, kompatybilna z wszystkimi przeglądarkami internetowymi, prosta w obsłudze.

Strona do logowania: https://biblio.ebookpoint.pl/

                                                         Zapraszamy do kontaktu: tel. 63 288 33 33

źródło: malanów.pl


Przegrali z radnymi, wygrali w sądzie. Stanisław i...
Pyszne piątki w Hito Sushi

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 27 października 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.