Malanów: Wspaniała zabawa podczas Balu Karnawałowego

Bal Karnawałowy

Karnawał to czas zimowych balów, maskarad, pochodów i zabaw. Jest to radosny okres zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci.

Przedszkolaki także nie mogły doczekać się dnia, kiedy założą wymarzone stroje karnawałowe i zaprezentują je wśród kolegów i koleżanek w przedszkolu. 13.01., kiedy sale przedszkolne były już gotowe oraz przystrojone, a dzieci pojawiły się w przebraniach, rozpoczął się bal karnawałowy. Przedszkolaki w poszczególnych grupach bawiły się przy muzyce, brały udział w zabawach oraz różnych konkurencjach. Zabawa upływała pod znakiem fantastycznych humorów, śmiechu oraz żartów, a kiedy dzieci już się trochę zmęczyły przyszedł czas na przerwę i poczęstunek, po którym jeszcze długo tańczyły i nie chciały kończyć zabawy. Dni takie jak ten z pewnością na dłużej zapadają w pamięci i dzieci jeszcze długo wspominają je z uśmiechem.

źródło: malanow.pl

Guz wątroby odbiera Jarkowi życie - pomóż, nie ma ...
Nagroda dla Szkoły Podstawowej nr 1 w Turku

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 28 maja 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.