Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Małe „pszczółki” zawitały do Powiatowej Biblioteki Publicznej

1

Małe „pszczółki” z Przedszkola Samorządowego nr 8 w Turku zawitały dzisiaj tj. 19 lipca do Powiatowej Biblioteki Publicznej. Wszystko to za sprawą zorganizowanych zajęć podczas których dzieci wiele zdobyły wiele wiedzy i wspaniale się bawiły.

„Pszczółki w Bibliotece”- pod tym hasłem odbyła się wyjątkowa lekcja biblioteczna na którą zaproszono dzieci z Przedszkola Samorządowego nr 8 w Turku. W świat owadów przedszkolaki wprowadziła Kinga Grześkiewicz.

Maluchy dowiedziały się jak bardzo pożyteczne są pszczoły, jak wygląda ich życie i czemu są pożyteczne. Był również czas na wysłuchanie audiobooka „Pszczółka” czytanego przez znaną wszystkich Annę Dymną. Tego dnia dzieci bawiły się wspaniale. Specjalnie dla nich przygotowano zabawy, zajęcia plastyczne oraz zabawy logopedyczne. Maluchy samodzielnie wykonały pszczoły i wspólnie z wychowawczyniami w rytm piosenek bawiły się.

Dzieci spotkały się również z wyjątkowym gościem, był nim Starosta Turecki Mariusz Seńko.

Pomysł na deptak 650-lecia do oceny mieszkańców
Tuliszków: Niebezpieczna Kępina. Opel dachował na ...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 16 kwietnia 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.