„Mutacje, czyli ewolucje” w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Turku

Jack Burlay

O książkach, wielkiej pasji oraz swoim życiu i doświadczeniu opowiedział we wtorek, 22 stycznia Jack Burlay. Rodowity turkowianin pisze dla siebie oraz dla innych z coraz większym sukcesem.

Spotkanie autorskie z Jackiem Burlay odbyło się w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Turku o godzinie 17.00. Po przywitaniu wszystkich gości pisarz opowiedział, jak zaczęła się jego przygoda z książką.

-Moja przygoda z pisaniem zaczęła się już bardzo dawno, kiedy byłem na studiach w latach 80-tych. Zacząłem wówczas pisać pierwsze opowiadania. Pisałem tylko fantastyki, ale wcześniej autorzy nie docenili tego co pisałem w związku z tym zniechęciłem się, ale po latach wróciłem do tego pisania. Pisałem do szuflady, dla siebie, dla przyjemności, dla znajomych, dla rodziny. Po pewnym czasie ilość osób, które czytały te opowiadania i stwierdzających, że warto byłoby to wydać była na tyle duża, że stwierdziłem, że warto. Jak to zwykle bywa na polskim rynku ciężko znaleźć wydawcę, który chciałby zaryzykować, aż 12 tys.zł w związku z tym uzbierałem pieniądze, wydałem książkę, zrobiłem stronę internetową- wspomina pisarz.

Zainteresowanych twórczością Jacka Burlay, który na co dzień jest księgowym i lubi wędkować było wielu. Sala Konferencyjna Miejskiej Biblioteki Publicznej w Turku wypełniona była po brzegi. Spotkanie autorskie natomiast przepełnione prawdą i poczuciem humoru, które nie jest spotykane na co dzień.
Kto będzie wykonawcą fotowoltaiki w Turku?
Luty w Kinie „Tur”

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
niedziela, 19 styczeń 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.