Muzeum Miasta Turku zaprasza serdecznie na warsztaty i imprezy kulturalne, które odbędą się w okresie wakacyjnym

Wakacje w Muzeum

Muzeum Miasta Turku wznawia swoją działalność kulturalną w postaci letnich zajęć dla dzieci, po raz kolejny wspólnie z Miejską Biblioteką Publiczną w Turku organizuje również Nocne Maratony Filmowe. Wszystkie nasze działania odbywać będą się w reżimie sanitarnym z zachowaniem procedur bezpieczeństwa.

Warsztaty odbywać będą się na dziedzińcu muzeum, w ograniczonych osobowo grupach. W razie złych warunków atmosferycznych zajęcia będą odwołane!
W związku z ograniczoną liczbą miejsc, obowiązują zapisy na warsztaty pod nr telefonu 63 222 30 86, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

UWAGA!
Koszt wszystkich zajęć "na zapisy" wynosi 5 zł. Dla mieszkańców miasta Turek wstęp jest bezpłatny.

W związku z sytuacją epidemiologiczną organizator zastrzega sobie możliwość do dokonywania zmian lub odwołania organizowanych zajęć.


Trzy kolejne przypadki koronawirusa w powiecie. Ru...
Zabezpieczmy mieszkania przed wyjazdem

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 04 grudzień 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.