Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Muzyczna laurka dla turkowianek od Kasztelan Band Projekt

Koncert

W wyjątkowy świat utworów Krzysztofa Krawczyka wprowadził mieszkanki Turku Kasztelan Band Projekt. Podczas koncertu z okazji Dnia Kobiet w Kinie TUR muzycy wykonali najpiękniejsze piosenki znanego, polskiego artysty.

W środowi wieczór (8 marca) sala turkowskiego kina wypełniona była po brzegi. Wszystko za sprawą wyjątkowego koncertu, w którym przed paniami i nie tylko zaprezentował się Kasztelan Band Projekt z Tuliszkowa. Publiczność powitali dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Turku Paweł Siwiński oraz Katarzyna Cieślak, składając wszystkim paniom najlepsze życzenia. Nie zapomniano także o panach, życząc im spełnienia marzeń z okazji przypadającego w piątek (10 marca) Dnia Mężczyzny.

Później sceną zawładnęli muzycy i wokaliści. Zaprezentowali oni piosenki z repertuaru jednego z najbardziej znanych i poważanych polskich wokalistów - Krzysztofa Krawczyka. Ten obdarzony wyjątkowym, barytonowym głosem artysta grał na gitarze i komponował popularne do dziś piosenki. Właśnie te ponadczasowe utwory można było usłyszeć w wykonaniu Kasztelan Band Projekt z Tuliszkowa.

PGKiM: Starosta powinien wydać pozwolenie na budow...
Brudzew: Od odkrywki do transformacji. Rozmowy o p...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 15 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.