Muzyczne powroty pełne ciepła i wzruszeń na scenie MDK

Chór Nauczycielski Turek

Wspaniałą muzykę oraz kunszt aktorski mogli podziwiać w niedzielę, 24 listopada mieszkańcy Turku i okolic. Podczas Jesiennego Koncertu Wspomnień zaprezentowano utwory najbardziej znanych muzyków, których twórczość podziwiana jest do dziś.

Wydarzenie rozpoczęło się o godzinie 17.00 w Miejskim Domu Kultury. Na scenie zaprezentował się Chór Nauczycielski, który uraczył widownie dużą dozą wrażliwości oraz emocji. Nie zabrakło też sentymentalnych muzycznych powrotów w wykonaniu młodych wokalistek - Antoniny Zommer, Antoniny Iglikowskiej, Blanki Górskiej, Martyny Radosz oraz Dominiki Grzebieluchy.

Każdy występ niósł ze sobą pełen wachlarz emocji - od radości po wzruszenia. Publiczność miała okazję zobaczyć również występ grupy teatralnej „żARTa Sztuka” z Miejskiego Domu Kultury w Turku.

Ten niezwykle ciepły koncert zorganizowany był przez Chór Nauczycielski oraz Miejski Dom Kultury w Turku. Zadanie współfinansowane zostało natomiast przez Gminę Miejską Turek.

Nagrodzili najpiękniejsze misie
I Turkowski Slam Poetycki i Gala Poetycka

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 04 grudzień 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.