Najlepsi poeci nagrodzeni

Konkurs poetycki

„Jeszcze będzie przepięknie, mimo wszystko” – takie słowa przyświecały twórcom biorącym udział w XXI edycji Konkursu Poetyckiego im. Włodzimierza Pietrzaka. Najlepszych nagrodzono podczas benefisu Lecha Lamenta, który odbył się 28 listopada w siedzibie Stowarzyszenia „Przystań” w Turku.

W konkursie, który zorganizowała Miejska Biblioteka Publiczna w Turku, wzięło udział 60 poetów, którzy nadesłali 180 wierszy. Komisja Konkursowa w składzie – Anna Baśnik i Lech Lament postanowiła przyznać pierwszą nagrodę Ewelinie Kuśka z Jastrzębiej Góry, pierwsze wyróżnienie otrzymała Katarzyna Justyna Zychla z Żar, a drugie wyróżnienie przypadło Eli Galoch z Turku. Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy, a pozostałym uczestnikom dziękujemy za udział w Konkursie.

 

Szkolny konkurs z wiedzy o społeczeństwie
Przykona: Gminny oddział ZOSRP RP z nowym zarządem

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 01 lipca 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.