Nie będzie Dni Malanowa. „Są ważniejsze sprawy”

Dni Malanowa

Podczas środowej (25 marca) sesji rady gminy Malanów wójt Ireneusz Augustyniak poinformował o rezygnacji z organizacji tegorocznego święta gminy. Środki, które miałyby zostać wydane na plenerową imprezę zostaną przekazane na inny cel.

Tegoroczne Dni Malanowa miały mieć miejsce 30 i 31 maja. Do udziału w jednym z największych plenerowych wydarzeń na terenie powiatu tureckiego jak zwykle zaproszono gwiazdy. W tym roku przed publicznością wystąpić mieli: Liber & Ino Ros, Krystyna Giżowska oraz grupa Power Play.

W związku z pandemią koronawirusa zdecydowano o rezygnacji z tego wydarzenia.

- Myślę, że na początku przyszłego tygodnia pojawi się już oficjalna informacja, że te Dni Malanowa w tym roku będą odwołane. Środki z tych Dni Malanowa będą przesunięte na pomoc szpitalowi. Uważam, że są ważniejsze potrzeby, niż aby takie wydarzenia się teraz odbywały - powiedział wójt Ireneusz Augustyniak. Samorząd Malanowa jest pierwszym w powiecie tureckim, który zdecydował się na odwołanie dorocznej plenerowej imprezy tego typu.

Brudzew: Sześć osób na kwarantannie oraz sprzęt dl...
Malanów: Czy nie za szybko dajemy 100 tys.? Radny ...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 19 styczeń 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.