„Niech muzyka i pieśń niosą nadzieję”, czyli wzruszający koncert dla Ukrainy

Koncert MDK

Piękne i wzruszające wydarzenie zorganizowało dla miłośników muzyki Turkowskie Towarzystwo Chóralne. Podczas koncertu, który odbył się w sobotę, 26 marca można było wesprzeć mieszkańców Ukrainy dotkniętych wojną.

„Niech muzyka i pieśń niosą nadzieję”- pod takim hasłem odbył się w Miejskim Domu Kultury koncert, który poruszył serca wszystkich obecnych.

Przed publicznością wystąpił Chór Nauczycielski, a ich członków mieliśmy okazję wysłuchać również solo oraz w duetach.

Wiele wzruszających chwil, oraz masę emocji przekazała Oleksandra Korniiets zwana przez przyjaciół Sasha. Cudowny wokal Ukrainki sprawił, że niejednemu uczestnikowi koncertu pojawiła się łza w oku. Skromna dziewczyna z wielkim głosem przy pomocy gitary sprawiła, że wydarzenie stało się naprawdę wyjątkowe i magiczne, a gromkie brawa potwierdziły, że było warto.

Chętni, by pomagać mieli okazję wziąć udział w zbiórce pieniężnej z której zebrane środki przekazane zostaną wybranej organizacji humanitarnej pomagającej ludności cywilnej Ukrainy.

Zadanie współfinansowane było przez Gminę Miejską Turek, a współorganizatorami wydarzenia było Miejski Dom Kultury w Turku.
Dobra: „Ostatnie tango z Herbertem”, czyi dobrska ...
Tuliszków: Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady ...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 05 grudnia 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.