Niedziela ze Sztuką na Ulicy i czytaniem Balladyny

Sztuka Na Ulicy

Tegoroczną odsłonę Sztuki na Ulicy połączono w Turku z Narodowym Czytaniem Balladyny. Niedzielne popołudnie w centrum miasta upłynęło pod znakiem rodzinnej rozrywki.

Sztuka na Ulicy nie przestraszyła się koronawirusa i na początek zaprosiła całe rodziny do krainy kreatywnej zabawy - czekały tam stoiska animacyjne, gdzie doskonale bawiły się nie tylko dzieci, ale również dorośli. Później na scenie pojawili się młodzi artyści, którzy swoje artystyczne talenty rozwijają m.in. w Miejskim Domu Kultury w Turku. Nie zabrakło również wspólnego czytania Balladyny, które zorganizowano w ramach dorocznej akcji Narodowego Czytania.

Całe rodziny miały okazję zmierzyć się w rodzinnym konkursie rysunkowym i udowodnić, że sztuka jest dla każdego. Tradycyjnie już swoje stoiska zaprezentowało turkowskie muzeum jak również biblioteka miejska.


Gm.Turek: Potrójne świętowanie w Kalinowej. Jubile...
Kawęczyn: Sportowa sobota na Orliku. Piłkarze walc...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
niedziela, 20 wrzesień 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.