Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Nowy ekran i fotele. Niebawem ruszy remont Kina „Tur”

Kino Tur

Blisko milion złotych kosztować będą prace remontowo-budowlane w Kinie „Tur”. Pod koniec tego roku sala kinowa wygląd będzie już zupełnie inaczej - pojawią się chociażby nowe fotele.

Przedmiotem przetargu było opracowanie dokumentacji projektowej i uzyskanie pozwolenia na prowadzenie robót związanych z przebudową kina TUR w Turku. Prace obejmą przebudowę pomieszczenia na sanitariat dla osób niepełnosprawnych i dla dzieci przy wyjściu z sali kinowej, obniżenie podestu z krawężnikiem od strony ul. Wąskiej, a także wykonanie podjazdu, przebudowę i dostosowanie sanitariatów przy wejściu do kina na parterze do obecnych przepisów, przebudowę posadzki kina polegającej na przedłużeniu stopni podestów pod fotele (demontaż istniejącej wykładziny, skucie betonowych podestów schodów i posadzki, wykonanie nawierzchni pod posadzkę, montaż wykładziny akustycznej na spodzie piankowym, na krawędzi stopni komunikacyjnych montaż listwy schodowej z aluminium). Zmiany obejmą również samą salę projekcyjną. Istniejące fotele w ilości 308 sztuk zostaną zdemontowane. W ich miejsce pojawią się nowe - przewidziano 213 foteli pojedynczych, 12 foteli podwójnych (w 11 rzędzie), 25 foteli demontowalnych. Sufitu sali projekcyjnej zostanie pomalowany, a ekran i kotara wymienione.

Zamawiający - Miejski Dom Kultury w Turku zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia publicznego kwotę w wysokości 824 100 zł. W wyniku procedury przetargowej wyłoniono wykonawcę prac, którym będzie Zakład Budowlano - Remontowy z siedzibą w Zadwornej ( gmina Tuliszków). Całkowity koszt inwestycji wyniesie 949.959,29zł i w całości zostanie sfinansowany z budżetu miasta.

#SzczepimySię #ostatniaprosta
Seniorzy znów wyjdą na boisko. Tur 1921 Turek reak...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 18 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.