O kobietach, dla kobiet – spotkanie ze sztuką w bibliotece

Spotkanie autorskie

Już jutro, 7 marca, w ramach 8 Turkowskiego Babskiego Weekendu, serdecznie zapraszamy na spotkanie autorskie z popularną pisarką – Iwoną Kienzler. Wydarzenie jest bezpłatne i odbędzie się w Sali Konferencyjnej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Turku.

Jeśli interesuje cię kim była kobieta z „Szału uniesień” Podkowińskiego i o co chodzi z tajemniczym uśmiechem Mona Lisy to koniecznie musisz przyjść na spotkanie z Iwoną Kienzler, popularna autorką książek historycznych.
Iwona Kienzler to autorka ponad osiemdziesięciu książek – publikacji non-fiction z zakresu historii, jak również leksykonów i słowników. Pasjonuje się historią, a zwłaszcza rolą kobiet i ich często zapomnianemu lub niedocenianemu wpływowi na losy i decyzje mężczyzn rządzących państwami, czy też będącymi wpływowymi politykami lub mężami stanu. To pisarka, która od kilku lat przedstawia czytelnikom historię z niezwykle ciekawej, rzadko poruszanej strony.

Podczas spotkania w turkowskiej bibliotece opowie o kobietach, bohaterkach znanych dzieł malarskich, które opisała w swoich dwóch książkach: „Kobiety ze słynnych polskich obrazów. Boskie, natchnione, przeklęte” oraz „Kobiety ze słynnych obrazów. Muzy, modelki, kochanki”.
 
Otwarty Puchar Łodzi OYAMA PFK w Kumite
Strażacy na deskach i z pucharem! Narciarskie mist...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
niedziela, 04 czerwca 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.