Oskar Brzostowski powalczy w kolejnym etapie The Voice Kids

the voice kids Oskar Brzostowski
Turkowianin Oskar Brzostowski będzie walczyć w kolejnym etapie The Voice Kids. Swoim występem zachwycił nie tylko publiczność, ale też członków jury i otrzymał szansę na dalszy udział w telewizyjnym show. 
 
Oskar Brzostowski, uczeń Zespołu Szkół Technicznych w Turku, w 2016 r. brał już udział w muzycznym telewizyjnym show. Jego talent został dostrzeżony po raz kolejny, a produkcja The Voice Kids zaprosiła Oskara do „Przesłuchań w Ciemno”, do których dostało się zaledwie 70 młodych artystów z całej Polski.
 
Wysportowany po tacie - byłym piłkarzu ekstraklasy, a muzykalny po mamie - nauczycielce Państwowej Szkoły Muzycznej w Turku. Podczas przesłuchania Oskar wykonał utwór They Don’t Know About Us grupy One Direction. Kiedy tylko 15-latek pojawił się na scenie zebrał ogromne brawa, a po kilku pierwszych dźwiękach odwróciły się wszystkie fotele jurorskie. Wzruszyli się nie tylko dumni rodzice, którzy kibicowali Oskarowi za kulisami, ale tez publiczność. - Jest przed tobą kariera - mówili zachwyceni członkowie jury. Występ nastolatka komplementowała także Cleo. - Masz głos i prezencie widzę cię w swoich teledyskach - powiedziała Ostatecznie młody turkowianin zdecydował, że dalej walczyć będzie w drużynie Dawida Kwiatkowskiego. - Bardzo mądry chłopak, bardzo dobrze zaśpiewał. Przypomina mi siebie sprzed lat - mówił o nim wokalistka, który teraz będzie prowadzić 15-latka przez kolejne szczeble programu. 
 
Gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne etapy.
fot.The Voice Kids / yt
Franz Maurer powrócił. Recenzja filmu „Psy III”
Tuliszków: Wypadek w Wielopolu. Jedna osoba w szpi...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 29 maj 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.