Oskar Brzostowski wygrywa SINGIEL w wytwórni płytowej ID Records

Oskar Brzostowski

Konkurs wokalny " Talentobranie" rozpoczął się rok temu w internecie, pod hasłem " Śpiewaj i nagrywaj w domu". Organizatorem jest wytwórnia płytowa ID Records i Radio ESKA. Do rywalizacji stanęło kilkaset osób, w tym uczestników znanych programów telewizyjnych. Wśród nich znalazł się mieszkaniec Turku- Oskar Brzostowski. Ostatecznie do I etapu konkursu zakwalifikowało się 100 osób. Podczas ostatniego , IV etapu ogłoszono Wielkie Ocenianie publiczności i fanów, którzy przez miesiąc oddawali swoje głosy na wszystkich 14 finalistów konkursu.

Główną nagrodę-SINGIEL- wygrał Oskar Brzostowski, który znany jest mieszkańcom Turku z takich programów telewizyjnych jak Mali Giganci czy The Voice Kids. Singiel Oskara ukaże się już na wiosnę.

Szesnastoletni Oskar śpiewa od 7 roku życia. Jego talent odkryła Pani Izabela Ochota, która przez kilka lat czuwała nad muzycznym rozwojem swojego podopiecznego. Oskar pracował również pod okiem Pani Anety Janiak, zdobywając nagrody na festiwalach i konkursach wokalnych. Obecnie Oskar uczy się śpiewu w łódzkiej szkole wokalnej. Jest uczniem Zespołu Szkół Technicznych w Turku i członkiem zespołu "Alteracja", prowadzonym przez Panią Joannę Tomaszewską.
OTOP: Sroka (Pica pica)
Władysławów: Druhowie z Chylina wyposażeni w nowy ...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
poniedziałek, 15 sierpnia 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.