Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Paula Biskup awansowała do finału „Mam Talent”!

Paula Biskup

Dzisiaj, tj. 19 listopada mieliśmy okazję zobaczyć na żywo występ Pauli Biskup w znanym wszystkim programie „Mam Talent”. Decyzją publiczności oraz jurorów już niebawem będziemy mogli wspierać turkowiankę w finale talent show.

Przypominamy, że Paula podczas castingu zaśpiewała własny utwór, który spotkał się z dużym uznaniem jurorów. Turkowianka otrzymała złoty przycisk od Marcina Prokopa awansując jednocześnie do półfinału programu.

Podczas dzisiejszego występu Paula po raz kolejny zaprezentowała swoją autorską piosenkę „Dla Ciebie”. Dzięki głosom młoda artystka zajęła czołowe miejsce jednakże ostateczną decyzję odnośnie dalszych losów występujących w programie podjęli jurorzy. Swój głos na turkowiankę oddały Małgorzata Foremniak oraz Agnieszka Chylińska.

Paulę już niebawem będziemy mogli wspierać podczas finałowego odcinka programu „Mam Talent”.
Grudzień w Kinie „Tur”
Malanów: Moja Mała Ojczyzna, czyli konkurs obfituj...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 21 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.