Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Paula Biskup i jej muzyczna „Terapia”. Premiera na początku lutego

Paula Biskup i jej muzyczna „Terapia”. Premiera na początku lutego
Paula Biskup zachwyciła jury telewizyjnego show „Mam Talent” i oczarowała widownię. Dobrnęła do finału, a teraz mierzy jeszcze wyżej. Już 6 lutego premierę będzie mieć teledysk do piosenki „Terapia”.
 
 
Przypominamy, że Paula Biskup podczas castingu do „Mam Talent’ zaśpiewała własny utwór, który spotkał się z dużym uznaniem jurorów. Turkowianka otrzymała złoty przycisk od Marcina Prokopa awansując jednocześnie do półfinału programu. Podczas półfinału Paula po raz kolejny zaprezentowała swoją autorską piosenkę „Dla Ciebie”. Dzięki głosom młoda artystka zajęła czołowe miejsce jednakże ostateczną decyzję odnośnie dalszych losów występujących w programie podjęli jurorzy.
 
W finale programu nastolatka z Turku wykonała utwór „Terapia” i chociaż ostatecznie nie zdobyła głównej nagrody to skrupulatnie wykorzystuje szansę, jaką dał jej udział w show. Niedawno nagrała teledysk właśnie do finałowej piosenki, a premiera zapowiadana jest na 6 lutego.
 
Fot. Fb/Paula Biskup
Tuliszków: Wielopole - czasy i ludzie. Powstaje ko...
W piątek podpisanie umowy na budowę kolei Turek-Ko...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 14 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.