Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Wideo: Paula Biskup powraca z nowym, tanecznym, wakacyjnym hitem

Paula Biskup

Utalentowana, młoda wokalistka z Turku, debiutująca w zeszłym roku z utworem „Wyliczanka”, prezentuje dziś nowy hit „To Co Tańczy W Nas”. To nowoczesna, wakacyjna kompozycja, która wprowadzi was w taneczny nastrój. Piosenka utrzymana jest w nowoczesnym, POPowo-klubowym klimacie. Świeże elektroniczne brzmienia i mocny rytm każdego zaprowadzą na parkiet. Chwytliwe słowa refrenu „bo to miłość i marzenia tańczą w nas, to w ogóle się nie zmienia bo wciąż tańczy świat” to zaproszenie do realizacji swoich pasji, w szczególności pasji do tańca.

Paula szerszej publiczności znana jest przede wszystkim z licznych występów na festiwalach i konkursach wokalnych dla dzieci. Od lat zajmuje tam najwyższe miejsca i zdobywa wyróżnienia. Grand Prix na Ogólnopolskim Festiwalu Nad wierną rzeką, to jedna z wielu pozycji na liście festiwalowych sukcesów młodej artystki. Radosnym wykonaniem piosenki pt. Ręce w górę z filmu Trolle wokalistka zachwyciła internautów. W serwisie Youtube jej nagranie odtworzono już 2,8 miliona razy.

Dzięki tym osiągnięciom debiut Pauli Biskup wspiera dziś jedna z największych wytwórni muzycznych, a nad kolejnymi piosenkami wokalistka pracuje wspólnie z czołówką polskich producentów muzycznych.

Czy taneczny hit „To Co Tańczy W Nas” młodej wokalistki podbije wakacyjne listy przebojów i będzie królować na każdej kolonijnej dyskotece? Z pewnością nastraja optymistycznie i mocno wpada w ucho.

Andrzej Styczyński: Granice arogancji
Nauczyciele zawieszają strajk. W wielu szkołach tr...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 14 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.