Pielgrzymi z Turku wyruszyli na Jasną Górę

Image_17

Ciężka podróż czeka pielgrzymów, którzy wyruszyli dzisiaj, tj.8 sierpnia na Jasną Górę. Upał i słońce nie sprzyjają wędrówce, jednak dzięki pozytywnej energii, modlitwie i wierze wszystko jest możliwe.

Około godziny 10.00 wyruszyła Turecka Pielgrzymka Piesza na Jasną Górę. Po mszy świętej w kościele Św.Barbary z uśmiechami na twarzach i pełni wiary wyruszyli, by przeżyć niesamowity czas.

„Jesteśmy napełnieni Duchem Święrtm”- to słowa przewodnie tegorocznej pielgrzymki. W tym roku podczas wspólnej drogi wierni będą modlić się zarówno we własnej intencji, jak i w duchu patriotyzmu. Jest to rok wyjątkowy, bowiem obchodzimy 100- lecie odzyskania przez Polskę niepodległości.

Pielgrzymka to czas, gdy można podziękować za dary, doświadczyć wiary i nawrócenia. Jest również wielkim wyzwaniem i trudem, który wierni pokonują w wielkim szczęściu, by wspólnie dotrzeć na Jasna Górę.
 
Gm.Dobra: Odnaleziono ciało 17-latka w Kościankach
Ościsłowo ciągle bez decyzji. RDOŚ podał nowy term...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Masz już konto? Zaloguj się tu
Gość
wtorek, 21 sierpień 2018

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.