Pierwsza taka „Dreszczówka” w Turku

Deszczówka

W sobotę, 16 października odbyło się wydarzenie skierowane do wszystkich miłośników weirdu, extremy i groz. Dreszczówka to pierwsze turkowskie spotkanie fanów horroru.

Impreza zorganizowana była przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Turku oraz Stowarzyszenie Przystań. Miłośnicy grozy mieli okazję spotkać się z polskimi autorami horrorów, a następnie w siedzibie stowarzyszenia Przystań wziąć udział w najnowszym słuchowisku grozy „Droga przeznaczenia” na podstawie książki Wojciecha Gunia.

W spotkaniu udział wzięli między innymi Wojciech Gunia , Tomasz Czarny i Jarek Klonowski. Rozmawiali oni o literaturze weird po polsku, z kolei Anna Musiałowicz, Kazimierz Kyrcz Jr i Patryk Bogusz przy asyście Jarka Klonowskiego szukali odpowiedzi na pytanie - czego się boimy?

źródło: Miejska Biblioteka Publiczna w Turku


Gm.Turek: Gala Finałowa Konkursu Historycznego Pat...
Marian Mirosław Marczewski: Refleksje po Kongresie...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
poniedziałek, 17 stycznia 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.